zespół Defiled

Opublikowany 2010-06-28 08:55:04
halina86
603
Piosenki Defiled: Thorugh the Killing,Downfall,Fast Decline,The Dormant Within,Odor of Malignancy,Dissolved in Dust,Pledge Of Retaliation,Fear and Epicureanism,Swollen Insanity,Decadence,Fall Into Dilemma,Enraptured,Stench of Grudge,Floating Sediment,Divination. Albumy Defiled: Divination, Ugliness Revealed, Erupted Wrath

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.