zespół Bruce McCulloch

Opublikowany 2010-06-26 10:40:13

polaa
772
Piosenki Bruce McCulloch: Lonely People,When Youre Fat,Al Miller,Stalking,Not Happy,Daddys on the Drink,Doors,40 Housewives,Heroin Pig,Grade 8,Daves I Know,Baby Jesus (Radio),Eraserhead, She Said,Our Love,He Said. Albumy Bruce McCulloch: Answering Machine; More Twisted Interludes (EP),Shame-Based Man, [non-album tracks], Drunk Baby Project

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.