zespół Boiled in Lead

Opublikowany 2010-06-25 01:19:58
polaa
551
Piosenki Boiled in Lead: Hard Times,The Dreadnaught,House-Husbands Lament (Rockin the Cradle),Step It Out Mary,Drowning,Klezpolka,Madman Mora Blues,Come In From The Rain,Tapedecks All Over Hell,Sher,Puking in the Heather,The Fair Lady,Newry Highwayman,My Son John,Jamie Across the Water. Albumy Boiled in Lead: Old Lead, From the Ladle to the Grave,bOiLeD in LEAD (Old Lead), Orb

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.