zespół Blood of Kingu

Opublikowany 2010-06-29 04:25:12

Piosenki Blood of Kingu: Stronghold Of Megaliths Thorns And Human Bones,Incoarica Incognita,Chambers of Inpu-sub, Nubia! Your Power, Thorns, Egypt!, Thorns and Human Bones,Mummu Tiamat, and Human Bones,Stronghold of Megaliths,Black Spectral Wings of Shaman,Stronghold of Megaliths,Your Blood,Slaughter of Shudras,Incoarika incognita,Lair of Night Abzu. Albumy Blood of Kingu:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.