zespół Abakus

Opublikowany 2010-06-23 10:25:05

Piosenki Abakus: Lux Boutique,Indu,Magenta,Circles,That Much Closer.......,culture is not your friend,Daybreak,California Sunshine,Nightwalker,Igamatik,Sliding sh,Last Summer Dub,Shared Light,Understated,A Whole New Way of Looking at the Day. Albumy Abakus: We Share The Same Dreams, The Jaguar Session,That Much Closer to the Sun

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.