zdjęcia Tokyo Blade

Opublikowany 2010-05-24 10:52:15
monika1982
591
Piosenki: Night of the Blade, If Heaven Is Hell, Warrior of the Rising Sun, Someone to Love, Break The Chains, Powergame, Dead of the Night, Unleash the Beast, Rock Me to the Limit, Love Struck, Killer City, Attack Attack, Sunrise In Tokyo, Midnight Rendezvous, Fever. Albumy: Night of the Blade, Tokyo Blade, Blackhearts and Jaded Spades, Black Hearts and Jaded Spades

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.