zdjęcia Tina Charles

Opublikowany 2010-05-21 23:41:15
ashia
565
Piosenki: I Love To Love, Dance Little Lady Dance, You Set My Heart on Fire, Dr. Love, Love Me Like a Lover, Disco Fever, Take All of Me, Dance Little Lady, I Love to Love (but My Baby Loves to dance), Ill Go Where Your Music Takes Me, Disco Love, Doctor Love, Amazing Grace, I Love to Love (But My Baby Just Loves to dance), Why. Albumy: Best Of, I Love To Love - The Best Of, I Love to Love, Dance Little Lady Dance

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.