zdjęcia Timbaland ft. Nelly Furtado

Opublikowany 2010-06-23 20:00:17
awgan1
1084
Piosenki Timbaland ft. Nelly Furtado: Give It To Me (ft. J Timberla),Morning After Dark (www.musiclounge.c4.to),Give It To Me (Daft Punk Bootleg Mix),Promiscuios Girl,Give It To Me The Way I Are (GrooveBandits Remix),Morning After Dark (Album Version),Give It To Me (The Way I Are) (Groove Bandits Hentronic Remix),Morning After Dark,Give It To Me. Albumy Timbaland ft. Nelly Furtado:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.