• autor: Anonim
607
Piosenki The Skydiggers: I Will Give You Everything,City of Sirens,Honest Days Work,What Do You See?,Youve Got a Lot of Nerve,One Last Chance,A Penny More,Incurable,Drive Away,All In My Time,Everybody Wants,Laura Love,Hello Beautiful Life,Feel You Closer,Radio Waves. Albumy The Skydiggers: City Of Sirens, Restless, Road Radio, Skydiggers
Tagi: #zdjecia #radio #canadian #rock #canada #country #alt #oh #liszaj #skydiggers

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.