• autor: Anonim
734
Piosenki The Flashing Lights: Been Waiting,Its Alright,Too Delightful,Landslide,Same Thing Twice,Highschool,Elevature,Keep It to Yourself,Half the Time,Since They Were Crowned,Friends You Learn to Hate,Day Like That,Where the Change Is,Where It Started,Heart Like Mine. Albumy The Flashing Lights: Where the Change Is,Sweet Release, Elevature, Sweet Realease
Tagi: #zdjecia #power #pop #canadian #rock #indie #flashing #garage #lights

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.