zdjęcia Storyville

Opublikowany 2010-06-27 07:20:14
darkalady
680
Piosenki Storyville: Two People,Good Day for The Blues,It Aint No Fun to Me,Cynical,Share That Smile,Keep a Handle on It,Blind Side,Bluest Eyes,Solid Ground,Bitter Rain,Turning Red,Enough,Born Without You,What Passes For Love,Dont Make Me Cry. Albumy Storyville: A Piece of Your Soul, Escape Plan, Bluest Eyes, Dog Years

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.