zdjęcia Michael Engstler Paul Okon

Opublikowany 2010-01-06 05:22:19

Urodzony w Sydney, New South Wales, Australia. Data urodzenia: April 05, 1972. Narodowość: Australian. Wzrost: 181cm. Pozycja: Defender/Defensive Midfielder [C]. Numer na koszulce: 24. Poprzednie kluby: Marconi Stallions > Club Bruges > Lazio > Fiorentina > Middlesbrough > Leeds United > Vicenza > Oostende > Retired in 2007.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.