zdjęcia Magna-Fi

Opublikowany 2010-05-23 22:45:22

Piosenki: Where Did We Go Wrong, All Hail Shadow, This Life, Drown, Who I Am, My Heaven, Someday, Seconds, Minutes, Hours, Down in It, Beautiful, Bradbury Heights, TV Killed Me, When I Leave You, Where Did We Go Wrong?, Well Well. Albumy: Burn Out the Stars, Versechoruskillme, LOST AND FOUND~SHADOW THE HEDGEHOG VOCAL TRAX~, Brand New Album

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.