awgan1
458
Piosenki: Moonlight Shadow, Everytime We Touch, To France, Follow The Midnight Sun, Listen To Your Heart, Wait, Every Single Heartbeat, Away wi the Faeries, True Colours, Echoes, family man, Walk On By, Its A Lovely Day, DonT Wanna Lose, Brought Up To Believe. Albumy: There and Back Again, Echoes, Starcrossed, Rowan
Tagi: #zdjecia #pop #female #rock #maggie #reilly #80s #vocalists #scottish

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.