zdjęcia Luciferion

Opublikowany 2010-06-28 14:50:08

Piosenki Luciferion: On The Wings of the Emperor,Destroying by Will,Intro,New World to See,Become or Be Gone,Graced by Fire,The Manifest,Rebel Souls,The Apostate,Chemical Warfare,Fight Fire With Fire,Satans Gift (The Crown of Thorns),Hymns of Immortals,Blasphemer,The Voyager. Albumy Luciferion: Apostate, Demonication (The Manifest),The Apostate

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.