zdjęcia LCD Soundsystem

Opublikowany 2010-05-13 04:06:39
szalej1
300
Piosenki: Someone Great, All My Friends, North American Scum, Daft Punk Is Playing At My House, Time To Get Away, Tribulations, Us V Them, Watch The Tapes, Get Innocuous!, New York, I Love You But Youre Bringing Me Down, Sound Of Silver, Too Much Love, Movement, Losing My Edge, Disco Infiltrator. Albumy: Sound Of Silver, LCD Soundsystem, 45:33, Bye Bye Bayou

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.