zdjęcia Kate McGarrigle

Opublikowany 2010-07-07 00:35:03

  • autor: Anonim
612
Piosenki Kate McGarrigle: Travellin on for Jesus,Winter Lady,Cheminant a la Ville,Naufragee du Tendre,Foolish You,Avant la Guerre,Complainte Pour Ste Catherine,Swimming Song,Heart Like a Wheel,La Belle SEst Etourdie,Kiss and Say Goodbye,En Filant Ma Quenouille,Jigsaw Puzzle of Life,Prends Ton Manteau,Go Leave. Albumy Kate McGarrigle: The McGarrigle Hour,La Vache Qui Pleure

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.