• autor: Anonim
676
Piosenki John Coltrane Quartet: Bessies Blues,Nancy (With The Laughing Face),Say It (Over And Over Again),All Or Nothing At All,Wise One,Giant Steps,Whats New,A Love Supreme Part I: Acknowledgement,Greensleeves,Its Easy To Remember,Crescent,I Wish I Knew,Too Young To Go Steady,Soul Eyes,You Dont Know What Love Is. Albumy John Coltrane Quartet: The Complete Africa / Brass Sessions,Ballads, Crescent, Africa/Brass
Tagi: #zdjecia #john #free #jazz #instrumental #saxophone #quartet #coltrane

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.