zdjęcia Inferi

Opublikowany 2010-05-11 23:02:30
mrhot
352
Piosenki: Dance of Shadows, Gatherings in the Chambers of Madness, To the Once So Sad World, The Ruin of Mankind, Burned, A New Breed of Savior, Cursed Unholy, The Warriors Infinite Opus, Sentenced to Eternal Life, The Endless Seige, The Warmachine Embodiment, Quest For The Trinity, What Once Shined, Forged In The Phlegathon, Divinity In War. Albumy: The End of an Era

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.