zdjęcia Hymies Basement

Opublikowany 2010-05-12 20:17:10
piotras20
430
Piosenki: America Won, 21st Century Pop Song, Ghost Dream, All Them Boys, Moonhead, America Too, Suite of the Fearless Tall Dude Killer, Ben and Joey, I Am a Sewer at Heart, You Die, Parrots, Lightning Bolts and Man Hands, The Act, The Pump, Pretty Colours (Smile Your Brains Out). Albumy: Hymies Basement

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.