piotras20
645
Piosenki Glenn Kotche: Projections Of (What) Might,Wading Pool,Mobile Part 3,Reductions Or Imitations,Projections of,Monkey Chant,Mobile Parts 1; 2,Clapping Music Variations,Mobile (Part III),Fantasy On A Shona Theme,18, Parts 1; 2,Mobile,12,Stagger On,Individual Trains. Albumy Glenn Kotche: Mobile, Introducing Glenn Kotche, Introducing
Tagi: #with #zdjecia #down #avant #glenn #instrumental #garde #experimental #wilco #percussion #kotche

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.