zdjęcia Flamengo Carlos Goulart Luiz Bombonato

Opublikowany 2010-01-06 02:48:26

Piłkarz Flamengo. Urodzony w Rubineia, Brazil. Data urodzenia: November 14, 1975. Narodowość: Brazilian. Wzrost: 178cm. Waga: 72kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 111. Poprzednie kluby: Guaraní > Parana > Palmeiras > Deportivo La Coruna > Hertha Berlin > released > Botafogo > São Paulo > Nagoya Grampus Eight > Santos > Flamengo.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.