zdjęcia Fiorentina Mutu Adrian

Opublikowany 2010-01-06 02:58:12

Piłkarz Fiorentina. Urodzony w Călineşti, Romania. Data urodzenia: January 08, 1979. Narodowość: Romanian. Wzrost: 180cm. Waga: 74kg. Pozycja: Forward [C]. Numer na koszulce: 10. Poprzednie kluby: Argeş Dacia > Dinamo Bucureşti > Inter Milan > Verona > Parma > (£15.8m) Chelsea > Juventus > (€8m) Fiorentina.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.