zdjęcia Dr. Jeffrey Thompson

Opublikowany 2010-07-05 18:00:11

  • autor: Anonim
761
Piosenki Dr. Jeffrey Thompson: Alert Relaxation (Light-Mid Alpha),Peaceful Slumber,Delta Sleep System,Ambience,Inner Genius,Inspiration,Inner Dance Part A,Vision,Ethreal Dreams,Letting Go Of Stress,Rejuvenating Sleep,Outer World,Inner Mind,Dreamtime,Delta Sleep System, Part 1. Albumy Dr. Jeffrey Thompson: Ambient Music For Sleep, Gamma Meditation System, Delta Sleep System, Delta Sleep 2.0

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.