zdjęcia Dr. Alimantado

Opublikowany 2010-05-19 15:03:26

Piosenki: Best Dressed Chicken in Town, Just the Other Day, Ital Galore, Unitone Skank, Tribute to the Duke, Cant Conquer Natty Dreadlocks, Poison Flour, I Killed the Barber, I Shall Fear No Evil, Johnny Was a Baker, Ride On, I Am The Greatest Says Muhammed Ali, Born for a Purpose, Plead I Cause, Gimme Mi Gun. Albumy: Best Dressed Chicken In Town, Born for a Purpose, Love Is, Kings Bread

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.