zdjęcia Digimon Adventure

Opublikowany 2010-06-09 10:40:16

Piosenki Digimon Adventure: Du bist mein Digimon,Brave Heart,Leb deinen Traum,Unser Stern,Wir werden siegen,Butter - Fly (Boys),Brave Heart (Digivolution Theme),Devimon,Butterfly,VERSION UP ~Izumi Koushirou no Theme~,Sem titulo,Unsere Digiwelt,Vertrau mir,Ich bleib bei dir,Lass mich nicht allein. Albumy Digimon Adventure:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.