zdjęcia Death Angel

Opublikowany 2010-05-20 20:37:10

fres
395
Piosenki: Lord of Hate, Dethroned, Buried Alive, Carnival Justice, Sonic Beatdown, Soulless, The Noose, Voracious Souls, The Devil Incarnate, When Worlds Collide, Seemingly Endless Time, Kill as One, Mistress of Pain, Evil Priest, The Ultra-Violence. Albumy: Killing Season, The Art of Dying, Act III, The Ultra-Violence

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.