zdjęcia Darwins Waiting Room

Opublikowany 2010-06-13 16:10:17
awgan1
565
Piosenki Darwins Waiting Room: Innosense,Sometimes It Happens Like This,Live for the Moment,Back That Ass Up (Juvenile Cover),D.I.Y.M.,Feel So Stupid (Table 9),Spent,feel so stupid,Transparent,Another Way,All I Have Is Me,Realize,Had A Feeling,In to the Dark,Feel So Stupid (Table-9). Albumy Darwins Waiting Room: Orphan

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.