zdjęcia Chris Knight

Opublikowany 2010-07-06 17:09:59
  • autor: Anonim
647
Piosenki Chris Knight: Saved By Love,House and 90 Acres,Love and a .45,Rural Route,If I Were You,Here Comes The Rain,Hard Edges,Framed,My Only Prayer,Cry Lonely,It Aint Easy Being Me,Enough Rope,Jack Blue,The Jealous Kind,Something Changed. Albumy Chris Knight: A Pretty Good Guy, The Trailer Tapes,Enough Rope, Chris Knight

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.