zdjęcia Bayern München Lell Christian

Opublikowany 2010-01-06 03:10:13

DELETED_942A8_leja
579
Piłkarz Bayern München. Urodzony w München, Bayern, Germany. Data urodzenia: August 29, 1984. Narodowość: German. Wzrost: 181cm. Waga: 78kg. Pozycja: Defender [L]. Numer na koszulce: 30. Poprzednie kluby: FC Bayern > Koeln (loan) > FC Bayern.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.