zdjęcia Anathallo

Opublikowany 2010-05-20 22:10:15
konrad5121
329
Piosenki: The River, Italo, Nonis Field, Cafetorium, Northern Lights, Ame, Hoodwink, Sleeping Torpor, By Number, John J. Audubon, Bells, Yuki! Yuki! Yuki!, Hanasakajijii (four: a great wind, more ash), All the First Pages, Tower of Babel. Albumy: Floating World, Canopy Glow, Sparrows, A Holiday at the Sea

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.