Zahorski Tomasz zdjęcia Górnik Zabrze

Opublikowany 2010-01-06 04:59:50

Piłkarz Górnik Zabrze. Urodzony w Olsztyn, Poland. Data urodzenia: November 22, 1984. Narodowość: Polish. Wzrost: 188cm. Waga: 84kg. Pozycja: Midfielder/Attacking Midfielder/Forward [L]. Numer na koszulce: 22. Poprzednie kluby: OKS 1945 Olsztyn > Dyskobolia Grodzisk > Gornik ??czna (loan) > Gornik Zabrze.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.