• autor: Anonim
676
Piosenki Yasuharu Takanashi: kincho,koigokoro,Gods Will,Man of the World,Violent Fluctuation,Shippuuden,Jinchuuriki,Nightfall,Despair,Setting Sun,Akatsuki,Shrine Maiden,jyo,Light Of A Firefly,Lightning Speed. Albumy Yasuharu Takanashi: Ayakashi - Japanese Classic Horror OST
Tagi: #manga #galeria #japanese #soundtrack #instrumental #composers #takanashi #yasuharu

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.