Wisła Kraków tapety Wojciech obodziski

Opublikowany 2010-01-06 03:08:31

Piłkarz Wisła Kraków. Urodzony w Bydgoszcz, Poland. Data urodzenia: October 20, 1982. Narodowość: Polish. Wzrost: 188cm. Waga: 80kg. Pozycja: Attacking Midfielder [R]. Numer na koszulce: 21. Poprzednie kluby: Zawisza Bydgoszcz > Stomil Olsztyn > Petro Plock > Orlen Plock > Wisla Plock > Zaglebie Lubin > Wisla Krakow.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.