Wisła Kraków fotki Broek Pawe

Opublikowany 2010-01-06 02:36:28

DELETED_D5BC5_hellon
1078
Piłkarz Wisła Kraków. Urodzony w Kielce, Poland. Data urodzenia: April 21, 1983. Narodowość: Polish. Wzrost: 180cm. Waga: 72kg. Pozycja: Striker [C]. Numer na koszulce: 23. Poprzednie kluby: Polonia Bialogon Kielce > SMS Zabrze > Wisla Krakow > (loan) LKS Lodz > Wisla Krakow > (loan) GKS Katowice > Wisla Krakow.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.