Wild Cherry koncert

Opublikowany 2010-06-22 15:00:19
mona1lisa
586
Piosenki Wild Cherry: Get It Up,What in the Funk Do You See,Nowhere to Run,Play That Funky Music (White Boy),Play that Funky Music White Bo,Play That Funky Music WhiteBoy,Play That Funky Music,99 1/2,I Love My Music,I Feel Sanctified,The Lady Wants Your Money,Dont Go Near the Water,Play That Funky Music White Boy,Hold on to Your Hiney,Hold On. Albumy Wild Cherry: Play the Funk, Super Hits, Wild Cherry: Collections,Wild Cherry

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.