Wargore tapety

Opublikowany 2010-05-20 13:42:36

fres
608
Piosenki: The Odour of Death, Brutally Mutilated, Sadistick Mind, Terrormass, The Art of Dismemberment, Decadence of Benevolence, Coccode Grinder, Coccode Grinder (Grind Offence To The World), De, Coccode grinder (bonus grind- offence to the world), 03 - The Odour Of Death, 01 - The Art Of Dismemberment, coccode grinder (bonus grind-offence to the world), 02 - Brutally Mutilated. Albumy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.