Voices On The Dark Side koncert

Opublikowany 2010-06-17 14:55:15
konrad5121
589
Piosenki Voices On The Dark Side: Speak To Me/Breathe,Eclipse,Dark Side Of The Moon A Capel,On The Run,Great Gig in the Sky,Any Colour You Like,The Great Gig In The Sky,Money,Brain Damage,Time / Breathe Reprise,Us And Them,Us and Then,Speak To Me / Breathe,Time. Albumy Voices On The Dark Side:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.