Twin Method zespół

Opublikowany 2010-07-02 16:25:01

  • autor: Anonim
722
Piosenki Twin Method: I Love,Reality Check,The Abrasive,...and Yet Inside Iim Screaming,Lost Signal,I Live,Twelve, I Smile,Stare Through Me, I Obey...,All Becomes Clear,...and Yet Inside Im Screaming, I Obey...,Defeated,.....And Yet Inside Im Screaming, I Smile,Flawless,Fake,Pedigree. Albumy Twin Method: Volume Of Self, My Bloodied Wings,The Volume of Self

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.