Tupac Shakur fotki

Opublikowany 2010-01-08 03:23:31

Pełne imie: Lesane Parish Crooks. Urodzony 16 June 1971, East Harlem, Manhattan, New York City, New York, USA. Filmy z udziałem Tupac Shakur: Gang Related, Gridlockd, Bullet, Above the Rim, Poetic Justice, A Different World, Homey, Dont Ya Know Me?, Drexells Class, Cruisin, Juice, Nothing But Trouble.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.