• autor: Anonim
632
Piosenki Tricky Woo: Fly The Orient,Let Us Sing,Altamont Raven,Easy (extended),Allright,Mechanical Flowers,Living In The Danger Zone,Hypnotic Persuasion,Dont Get The Music Worried,I Own You,Tricky Woo - Lonesome Road,Easy,Born Due,First Blush,Fell From A Cloud. Albumy Tricky Woo: The Enemy Is Real, First Blush,Sometimes I Cry, Les Sables Magiques
Tagi: #tapety #canadian #and #rock #woo #stoner #roll #tricky

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.