tygrysisa
362
Piosenki: Videodrones; Questions, Driver Down, Aftermath, Quake Theme, Im Deranged (Reprise), Falling, It is Raped, Parallel Dimensions, The Hall Of Souls, The Reaction, Videodrones: Questions, Damnation, Focus, Life, Hungry Ants. Albumy: Quake I Sountrack, Star Profile, Star Profiles, The Rockview Interviews: Trent Reznor Talks NIN
Tagi: #koncert #metal #rock #industrial #ambient #trent #reznor

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.