Treat Her Right zespół

Opublikowany 2010-06-22 00:20:05

Piosenki Treat Her Right: An Honest Job,Tease Me,From a Buick 6,I Got A Gun,Rhythm and Booze,Jesus Everyday,I Wish You Would,Factory Girl,Square,You Dont Need Money,I Think She Likes Me,Everglades,Jet Black,Standing by Your Window,Come Back. Albumy Treat Her Right: Tied to the Tracks, Treat Her Right,Whats Good for You, The Anthology 1985 - 1990

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.