Townes Van Zandt zdjęcia

Opublikowany 2010-05-22 19:55:44

Piosenki: Dead Flowers, For The Sake Of The Song, If I Needed You, To Live Is To Fly, Tecumseh Valley, Lungs, Our Mother The Mountain, Pancho And Lefty, Ill Be Here In The Morning, Tower Song, Kathleen, Colorado Girl, Waiting Around to Die, No Place To Fall, Snake Mountain Blues. Albumy: Rear View Mirror, Townes Van Zandt, High, Low And In Between, Roadsongs

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.