Thomas Helveg Lund piłka nożna Odense

Opublikowany 2010-01-06 03:44:04

Piłkarz Odense. Urodzony w Odense, Denmark. Data urodzenia: June 24, 1971. Narodowość: Danish. Wzrost: 180cm. Waga: 81kg. Pozycja: Defender/Defensive Midfielder [R]. Poprzednie kluby: Odense BK > Udinese Calcio > AC Milan > FC Inter Milan > (free) Norwich City > Borussia Mönchengladbach > Odense.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.