The Irish Descendants zdjęcia

Opublikowany 2010-06-27 08:30:15
mona1lisa
589
Piosenki The Irish Descendants: Shamrock City,Raggle Taggle Gypsy,The Dublin Reel,Never Been There Before,Uncle Dan,Rocky Road To Dublin,Go To Sea No More,Catch The Wind,Rattlin Bog,Barretts Privateers,Peter Street,Rollin Home,Days Of Yore,A Walk In The Irish Rain,Sam Hall. Albumy The Irish Descendants: Gypsies; Lovers, The Best of the Irish Descendants, Look to the Sea,Blooming Bright Star

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.