The Dublin City Ramblers zespół

Opublikowany 2010-06-23 23:00:24

Piosenki The Dublin City Ramblers: The Irish Rover,Foggy Dew,Greensleeves,Shall My Soul Pass Through Old Ireland,the leaving of liverpool,The Ferryman - Dublin City Ramblers,The Wild Rover,The ferryman (live),Dicey Riley,Whiskey In The Jar,My Irish Molly,Wild Rover,Robert Emmet,Molly Malone,The Ferryman. Albumy The Dublin City Ramblers:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.