The Dandys koncert

Opublikowany 2010-07-02 19:50:02
  • autor: Anonim
689
Piosenki The Dandys: Long Live the King,You Make Me Wanna Scream,Real,Johnny Foxtrot,You Make Me Want to Scream,The Butterfly Song,English Country Garden,Dirty Weekend,Walter Ego,All That You Do,I Wanna Be Like You,Merry Go Round,Intro,Drag Queen. Albumy The Dandys: I Wanna Be Like You, English Country Garden,Symphonic Screams, You Make Me Want to Scream

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.