The Dandys galeria

Opublikowany 2010-06-25 21:35:00
polaa
794
Piosenki The Dandys: English Country Garden,The Butterfly Song,All That You Do,Intro,Long Live the King,Real,Walter Ego,You Make Me Want to Scream,Johnny Foxtrot,You Make Me Wanna Scream,I Wanna Be Like You,Merry Go Round,Drag Queen,Dirty Weekend. Albumy The Dandys: English Country Garden, I Wanna Be Like You, You Make Me Want to Scream,Symphonic Screams

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.