The Celtic Tenors zdjęcia

Opublikowany 2010-06-23 02:20:25
piotras20
427
Piosenki The Celtic Tenors: Spanish Lady/Maries Wedding,Nella Fantasia,Danny Boy [a cappella],Fields of Athenry,Mull of Kintyre,(Something Inside) So Strong,Ag Criost An Siol,A Love So Beautiful,Irelands Call,The Town I Loved So Well,Anthem (From Chess),Fionnghuala [a cappella],I Will Wait For You,Love Of My Life,Fionnghuala. Albumy The Celtic Tenors: The Celtic Tenors, Irelands Call, Remember Me,So Strong

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.